Show navigation Hide navigation
Çiçekmis, ümraniye çiçekçi, dudullu çiçekçi, ataşehir çiçekçi, sancaktepe çiçekçi, çekmeköy çiçekçi, çiçek gönder

Sıkça Sorulan Sorular

 SIKÇA SORULAN SORULAR 

 

• Web Sitenizden İstediğim Zaman Sipariş Verebilir Miyim?

Web sitemizden online 7 gün 24 saat boyunca çiçek siparişi verebilirsiniz.

 

• Çalışma Saatiniz Nedir?

Çalışma Saatimiz Sabah 8:30 ile Akşam 22:30'dur.

• Siparişi Verdim Şimdi Ne Olacak?

Siparişinizi verdiğinizde www.cicekmis.com size siparişinizin alındığını bildiren bir sipariş numarası verecektir. Bu numarayla sipariş takip butonunu tıklayarak siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bir sorun olursa tarafınıza telefonla ulaşılacaktır.

• Çiçek Siparişimin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Çiçek siparişinizin ödemesini kredi kartı, banka havale’si, veya telefonla bizi arayarak mail ordır. sistemi ile yapabilirsiniz. Ödemesi gelmeyen çiçek siparişleriniz ödemesi hesaplarımızda görünene kadar işleme alınmaz.

• Alıcı Yerinde Yok ise Siparişim Kime Teslim Edilir?

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise kabul yeri veya resepsion görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.   

• Çiçek Siparişi Verirken İsmim Gizli Kalsın Dersem Ne Sorun Yaşarım?

Çiçek siparişiniz gönderilir fakat alıcı tarafından kabul edilmez ise çiçek siparişiniz ile ilgili herhangi bir ücret iadesi talep edilemez. Gönderici tarafından bu kuralı kabul edilmiş sayılır.

 

• Köy Kasaba Gibi Şehir Merkezinden Uzak Yerlere Servisiniz Var Mı?

Çiçek siparişlerinizde fiyatlar şehir merkezleri için geçerlidir. Köy, kasaba vs. yerlere sipariş vermek istiyorsanız çağrı merkezimizle görüşülerek yol ücret tarifesini örgene bilir ve ödemesi yapıldıktan sonra çiçeğiniz gönderile bilir.

 

• Her Gün Çiçek Siparişi Alıyor Musunuz?

Her gün Çiçek Siparişi Kabul Ediyoruz. İstanbul içi gönderim yapmaktayız. Sipariş Dağıtım Saatlerimiz Sabah 09:30 İle Akşam 21:00 arasıdır. Vermiş olduğunuz siparişlerde karşı tarafın adresinin netliği ve telefon numaraları ( iş -ev- cep tel.) istenmektedir

 • Özel Günlerde Verilen Çiçek Siparişinin Teslimatı Ne Zaman Yapılmaktadır?

Sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel günlerde çiçek siparişi yoğunluğu nedeni ile çiçek siparişlerinizi birkaç gün önceden vermeniz tavsiye ederiz. Yoğun Günlerde Çiçek Siparişinizin teslimatı Sabah ve Öğlenden Sonra İki Grup Halinde Yapılır

 

• İstanbul Çiçek Siparişini Ne Zaman Verebilirim?     

www.cicekmis.com web sitemizden 7 gün 24 saat çiçek siparişi verebilirsiniz. İstanbul için vermiş olduğunuz çiçek siparişleriniz haftanın her günü sabah saat 09.30 ile akşam 21:00 arasında teslim edilir.