Show navigation Hide navigation
Çiçekmis, ümraniye çiçekçi, dudullu çiçekçi, ataşehir çiçekçi, sancaktepe çiçekçi, çekmeköy çiçekçi, çiçek gönder

Hakkımızda

cicekmis.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlayabilmeniz için  kuruldu. cicekmis.com, Türkiye genelinde çalıştığımız  çiçekçi iş ortaklarımızla ,siz değerli müşterilerimizin   İstanbul'un dört bir yanına göndermek istediğiniz, ürünleri sevdiklerinize en hızlı ve engüvenli bir şekilde ulaştırmak için yanınızdayız..

%100 müşteri memnuniyeti düşüncesini benimseyen cicekmis.com, güleryüzlü  ekibiyle özel günlerinde sevdiklerine hediye gönderen herkesi hızlı ve kaliteli hizmet garantisi sunuyor.

 İnsanlar değer verdikleri kişileri önemsediklerini belli etmek için çeşitli hediyeler ile sürprizler yapmaktadırlar. Bu sürprizler arasında en pratik olarak tercih edilen ve ilgi gören hediye çeşiti olarak çiçek göndermek gelmektedir. Sevgilinize, eşinize, öğretmeninize veya iş arkadaşlarınıza doğum günlerinde, sevgililer gününde veya evlilik yıldönümlerinde çiçek göndererek gönüllerini alabilirsiniz.

Böyle anlarda acil olarak çiçekçi ihtiyaçlarınızı karşılamanın gururunu yaşamaktayız. İstanbul Anadolu yakasında bulunan firmamıza çiçek sipariş işlemleri için talimat vermek isterseniz, telefon numaralarımızdan ve web adreslerimizden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Online çiçek aranjmanlarında benzersiz bir sunuşa imza atan ve özellikle İstanbul’un tüm ilçelerinden yoğun talep görmekte olan internet adresimize kolayca ulaşabilirsiniz.